jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۹۶۶   ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۲

مرگ تلخ نوازنده تومبا با حمله 8 سگ ولگرد

موسیقی غم‌انگیز پایانی (+عکس)

حمله سگ‌ های ولگرد به نوازنده جوان تومبا در بیابان‌های شهرستان شاهین‌ شهر مرگ تلخ او را رقم زد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، ساعت 17 دوشنبه ششم اردیبهشت امسال مردی هنگام عبور از بیابان‌های اطراف ساختمان‌ های مسکن مهر شهرستان شاهین‌ شهر متوجه حمله سگ‌ های ولگرد به مرد جوانی شد.

سعی کرد که نجاتش دهد که نشد و کم مانده بود جان خودش هم به خطر بیفتد. شتابان خود را به سمت ساختمان‌ های مسکن مهر رساند و از اهالی کمک خواست و همراه چند نفری از آنها به محل حادثه رفتند.

مرد زخمی گوشه‌ای افتاده و آثار زخم و جراحات زیادی روی بدنش بود و رمق و نای چندانی نداشت. اورژانس که آمد معلوم شد او بر اثر شدت جراحات فوت کرده است. اهالی سمت ساختمان‌های مسکن مهر شاهین‌شهر رفتند و پرس‌وجوکنان خانواده‌اش را که ساکن یکی از ساختمان‌ها بودند را یافتند. مرد فوت‌شده حسن احمدی، استاد موسیقی و نوازنده بود.

یکی از دوستان حسن احمدی که هنوز صدایش پر از غم بود به خبرنگار ما گفت: دوستم حسن متاهل بود و دو پسر خردسال داشت. او آبادانی و اهل موسیقی بود. شاگردان زیادی را آموزش داده بود. او تبحر ویژه‌ای به نواختن موسیقی و سازهای جنوبی و خوزستانی به‌خصوص تومبا داشت چون خودش اهل جنوب بود. همیشه حواسش به همسایه‌ها بود که موقع تمرین، صدای ساز باعث ناراحتی آنها نشود. به همین دلیل بیرون از خانه تمرین می‌کرد.

وی افزود: او اغلب دو بار در هفته ساز تومبا را برمی‌داشت و با خروج از خانه، 100متری طی می‌کرد و سمت بیابان‌های اطراف مسکن مهر رفته و بعد از دو ساعت تمرین به خانه بازمی‌‌گشت. چند زن و مرد هم پیش از این در آنجا مورد حمله سگ‌ها قرار گرفته و زخمی شده بودند. روز یکشنبه و قبل از حادثه مرگبار برای دوستم، مرد دیگری در حمله سگ‌های ولگرد زخمی شده بود. بیشتر مواقع خود اهالی برای این‌که جان مردم به‌ویژه کودکان به خطر نیفتد سگ‌های ولگرد را جمع‌آوری و در مکانی برده و دور می‌کنند.

موسیقی غم‌انگیز پایانی (+عکس)

حیدر صادق‌گلی، مسؤول امور معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر هم دیروز در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: این حادثه دوشنبه در زمین‌های بایر اطراف اتوبان معلم در نزدیکی مسکن مهر شاهین‌شهر اتفاق افتاد.

وی با بیان این‌که در این حادثه مرد ۳۹ساله بر اثر حمله حدود هشت سگ وحشی دچار جراحت‌های شدید شده و در دم جان باخته بود، تصریح کرد: روز یکشنبه نیز مرد ۴۳ساله بر اثر حمله این سگ‌های وحشی دچار جراحت شده و در بیمارستان بستری است.به‌زودی پناهگاهی برای این سگ‌های وحشی تأمین می‌شود و آنها را به محل جدید منتقل خواهیم کرد.

گروه حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر