jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۳۳۱   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۲۰:۵۶

فرمانده انتظامی غرب استان تهران:

۴ زورگیر مسلح در غرب پایتخت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری چهار فرد مسلح که در شهرستان های غرب این استان اقدام به زورگیری می کردند، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار کیوان ظهیری بعد از ظهر شنبه اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره خفت گیری و سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهرستان‌های غرب استان تهران، اکیپ‌های ویژه ای از مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی اضافه کرد: پس از چندین روز کار اطلاعاتی، مأموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ‌هایی از یک متهم به دست آورده و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش در شهرستان شهریار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته و به سرقت با همدستی با چهار نفر دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: مأموران پس از انجام اقدامات تخصصی هر چهار متهم را شناسایی کردند.

ظهیری گفت: متهمان پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان در شهرستان ملارد دستگیر و از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح گرم و ۸ قبضه قمه کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های فنی انجام شده به ۴۷ فقره سرقت مسلحانه تحت عنوان مسافرکش در شهرستان‌های شهریار و ملارد اعتراف کردند، که پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شدند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر