jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۹۳۷۵   ۱۶ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۸:۱۸

یک جمله نژادپرستانه در دیدار کادیس و والنسیا از سری رقابت های لالیگای اسپانیا منجر به جنجال گسترده ای شد.

به گزارش جام جم آنلاین ،  والنسیا و کادیس از سری رقابت های لالیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با اتفاقی بسیار حاشیه ای همراه بود. در دقیقه 30 مسابقه مختار دیاخابی بازیکن سیاه‌پوست والنسیا مدعی شد که خوان کالا بازیکن حریف به او توهین نژادپرستانه کرده است. این دو لحظاتی قبل از آن با یکدیگر گلاویز شده بودند که داور به هر دو بازیکن اخطار داد.

دیاخابی بلافاصله این موضوع را به اطلاع هم تیمی های خود رساند و آنها نیز در حمایت از هم تیمی سیاه پوست خود زمین مسابقه را ترک کردند اما 15 دقیقه بعد به اصرار خود دیاخابی به میدان برگشتند.

باشگاه والنسیا در اینباره بیانیه ای داده است.

سرنوشت تلخی در انتظار فوتبال خوان کالا است و احتمالا با محرومیتی سنگین روبرو خواهد شد.

دیخابای حالا به جدیدترین نمونه قربانی نژادپرستی در فوتبال تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر