jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۲۴۱۹   ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۹

گلر سابق سرخ ها به دنبال چه چیزی است؟

بیرانوند دست برنمی دارد!

مدت زمان زیادی است که از جدایی بیرانوند از پرسپولیس می گذرد. او از پرسپولیس راهی تیم آنتورپ شد اما گویا مشکلات بین این دروازه بان با تیم سابقش هنوز تمام نشده است. حالا پرده جدیدی از این دردسرها رونمایی می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، کار بیرانوند و پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت کشیده است.

کار بیرانوند و پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت کشیده است. بیرانوند فصل گذشته ۶ بازی مانده به پایان رقابت‌ها از این باشگاه جدا شد و به آنتورپ رفت. در واقع فشار باشگاه برای جدایی او عامل سفرش به بلژیک بود چراکه خودش دوست داشت تا پایان فصل در جمع قرمزها باقی بماند. در آن ایام ولی باشگاه پرسپولیس به خاطر طلب برانکو با مشکلات مالی روبه‌رو شده و قصد داشت هر چه زودتر پول رضایتنامه بیرانوند را نقد کند. به همین دلیل سریعا کارت‌ ITC این بازیکن را صادر کرد. آنتورپ هم در نهایت ۷۰۰ هزار دلار به پرسپولیس پرداخت کرد. علیرضا تصور می‌کرد با این وجود رقم زیادی از قراردادش کم نشود چراکه در همان زمان از ۶ بازی باقی‌مانده اگر پرسپولیس یک بازی را می‌برد، قهرمان لیگ‌برتر هم می‌شد. باشگاه اما یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون از قرارداد این بازیکن را کم کرد. این بخشی از اختلاف علیرضا با پرسپولیس است اما عمده اختلاف او به دو مساله بازمی‌گردد. باشگاه سه پاداش صعود به آسیا را به این بازیکن پرداخت نکرده است. توضیح پرسپولیس این است که بیرانوند پاداش قهرمانی را گرفته و بنابراین پاداش صعود به آسیا که با قهرمانی مسجل شده، به او تعلق نمی‌گیرد. از سویی بیرانوند یک و نیم میلیارد متمم قرارداد دارد که در دفترخانه و با سربرگ پرسپولیس ثبت شده و باشگاه می‌گوید رقمی خارج از عرف پرداختی‌های باشگاه است. به‌همین دلیل طرفین به اختلاف‌نظر خورده‌اند و قرار است کمیته تعیین وضعیت به پرونده رسیدگی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر