jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۲۱۹   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۱

آب حداقل در یک قسمت از زندان غیر قابل شرب است و زباله‌های حاصل از وعده‌های غذایی در سلول‌ها انباشته می‌شوند و این مسئله مشکل حیوانات جونده را بدتر کرده است.

title
به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا‌و‌سیما، نشریه نیویورک تایمز گزارش داده که براساس اخبار اداره فدرال زندان ها، هفته گذشته آزمایش ویروس کرونای حداقل ۵۵ زندانی در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین مثبت اعلام شد.

ماه‌ها پس از این بیماری همه گیر، یک گروه حامی حقوقی به نام مدافعان فدرال نیویورک اعلام کردند مقامات این زندان برای جلوگیری از شیوع ویروس، مراقبت از زندانیان بیمار یا محافظت از افرادی که در زندان هستند، دستورالعمل‌های اساسی بهداشت عمومی را رعایت نمی‌کنند.


آن‌ها می‌گویند مأموران زندان در هنگام تعامل با زندانیان به درستی از ماسک استفاده نمی‌کنند، زندانیان بیمار از نظر پزشکی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و در سلول‌های افراد سالم نگهداری می‌شوند. یک زندانی در این مرکز گفت زندانیان به شدت بیمار که درخواست مراقبت پزشکی کردند، این مراقبت‌ها را دریافت نمی‌کنند.


زندانیان همچنین گزارش داده اند آب حداقل در یک قسمت از زندان غیر قابل شرب است و زباله‌های حاصل از وعده‌های غذایی در سلول‌ها انباشته می‌شوند و این مسئله مشکل حیوانات جونده را بدتر کرده است.


از آنجا که این زندان یک مرکز فدرال است، نمایندگان نیویورک در کنگره باید اطمینان حاصل کنند اقدامات لازم اتخاذ و این مشکلات برطرف می‌شود.

سایر مقامات نیویورک به فعالان، مدافعان حقوقی و اعضای خانواده زندانیان پیوستند تا شرایط بهتری را در این مرکز طلب کنند. افرادی که در داخل زندان بروکلین زندگی و کار می‌کنند، اکنون به این نوع حمایت نیاز دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها