jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۴۵۹   ۲۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۸

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان

واژگونی «هوو» در گردنه اسدآباد

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از واژگونی یک دستگاه کامیون کشنده هوو در گردنه اسدآباد خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سرهنگ غلامعلی همایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این حادثه دلخراش که در کیلومتر ۴۰ گردنه در بعدازظهر روز گذشته -یکشنبه ۲۵ آبان- رخ داد، متأسفانه راننده و کمک راننده کامیون در دم جان باختند.

واژگونی «هوو» در گردنه اسدآباد

وی بی احتیاطی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه توسط راننده را علت وقوع این حادثه عنوان کرد و افزود: کامیون مذکور با بار حمل کنتور گاز از سمت همدان به کرمانشاه در حرکت بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد چندی پیش در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان  اینکه امسال در گردنه اسدآباد در راستای جلوگیری از واژگونی خودروها اقدام به ایجاد خاکریز شد، گفت: در حال حاضر گردنه اسدآباد دارای چند مجوز برگزاری مناقصه شامل بهسازی و تعریض، روشنایی، مجوز برگزاری مناقصه لکه گیری و روکش و مجوز ایجاد حفاظ میانی بوده که با این مجوزها پیگیر سروسامان بخشیدن به گردنه هستیم.

مسیر ۱۵ کیلومتری محور کوهستانی اسدآباد یکی از طولانی‌ترین گردنه‌های کشور است که سالانه ۲۵ میلیون خودرو از مرکز به غرب کشور از این گردنه تردد می‌کنند. این گردنه با ۲۰۰۰ متر ارتفاع جزء ۱۰ محور حادثه خیز کشور محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر