jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۱۱۸ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۷

وبگاه خبری «دیدبان حقوق بشر سوریه» از انفجار یک بمب در مناطق تحت کنترل گروهک‌های تحت حمایت ترکیه در شمال استان حلب خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، وبگاه خبری گروه موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه»، امروز (چهارشنبه)، گزارش داد که یک بمب در روستای «سجو» در نزدیکی شهر اعزاز (شمال استان حلب-شمال غرب سوریه) منفجر شده است.

طبق این گزارش، این بمب در یکی از اتوبوس‌های پلیس اعزاز منفجر شده است که به دنبال آن، چندین تن زخمی شده‌اند.

در همین ارتباط، دیدبان روز گذشته نیز در حادثه‌ای مشابه گزارش کرده بود که یک بمب در اطراف شهر عفرین (شمال غرب استان حلب) منفجر شده است که به دنبال آن دست‌کم دو تن مجروح شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر