jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۲۹ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۸

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در نخستین ساعات روز جمعه (19 اردیبهشت ماه) با برقراری شرایط جوی مساعد و وزش باد همراه با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، طی امروز افزایش ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتاً شدید از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند و این وضعیت تا پایان وقت جمعه تداوم داشته و انتظار می‌رود با وجود افزایش ترافیک شبانگاهی شهر تهران، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

با کاهش تندی باد تا صبحگاه شنبه (20 اردیبهشت 99) همزمان با آغاز تردد خودروها در نخستین روز هفته، غلظت ذرات معلق افزایش می‌یابد و پیش‌بینی می‌شود در پاره‌ای مناطق، کیفیت هوا کاهش پیدا کند. در طول روز نیز کاهش تندی باد در برخی ساعات سبب تجمع آلاینده‌ها شده، هرچند با وزش باد مؤثر در اواخر وقت شنبه، در بیشتر مناطق کاهش غلظت آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر