jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۲۹ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۸

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در نخستین ساعات روز جمعه (19 اردیبهشت ماه) با برقراری شرایط جوی مساعد و وزش باد همراه با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، طی امروز افزایش ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتاً شدید از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند و این وضعیت تا پایان وقت جمعه تداوم داشته و انتظار می‌رود با وجود افزایش ترافیک شبانگاهی شهر تهران، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

با کاهش تندی باد تا صبحگاه شنبه (20 اردیبهشت 99) همزمان با آغاز تردد خودروها در نخستین روز هفته، غلظت ذرات معلق افزایش می‌یابد و پیش‌بینی می‌شود در پاره‌ای مناطق، کیفیت هوا کاهش پیدا کند. در طول روز نیز کاهش تندی باد در برخی ساعات سبب تجمع آلاینده‌ها شده، هرچند با وزش باد مؤثر در اواخر وقت شنبه، در بیشتر مناطق کاهش غلظت آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر