jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۰۷ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۳

یکی دیگر از پیشکسوتان فوتبال ایران درگذشت.

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت: باخبرشدیم سرهنگ مهدی حریری ازپیشکسوتان فوتبال اصفهان و برادر شادروان محمود حریری موسس باشگاه سپاهان و از موسسین باشگاه سپاهان اصفهان ، نیروی زمینی - وسرباز تهران دارفانی را وداع گفت.

باشگاه فولادمبارکه سپاهان این مصیبت را به خانواده محترم حریری وجامعه ورزش تسلیت عرض نموده ، برای آن مرحوم غفران الهی وبرای بازماندگان عمرباعزت وصبروشکیبایی از درگاه ایزد منان خواهان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر