jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۵۵۴ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۱

بین کادرفنی استقلال که در راس آن فرهاد مجیدی قرار دارد و کادرمدیریتی همین باشگاه اصطحکاک قابل توجهی وجود دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، فرهاد مجیدی روزی نیست که بابت اشکالات مدیریتی باشگاه گلایه و شکایت نکند و در مقابل مدیران باشگاه نیز از گلایه ها و بهانه گیری های فرهاد مجیدی به ستوه آمده اند.

آخرین خبر حاکی از آن است که فرهاد مجیدی در پایان این فصل به کار خود در باشگاه خاتمه میدهد. مدیران استقلالی تمایلی به همکاری با مجیدی ندارند چرا که اعتراض های او و نحوه بیانش را نوعی بی احترامی به اعضای باشگاه قلمداد می کنند.

در رابطه با سرمربی آبی ها خبر دیگری هم به گوش می رسد.مجیدی تصمیم دارد در روزهای ابتدایی تمرین از بازیکنان تیمش تست آمادگی جسمانی بگیرد و در صورتی که بازیکنان این تیم آمادگی لازم را نداشته باشند احتمالا با جرایمی روبرو خواهند شد. 

فرهاد مجیدی مدتی است به ایران برگشته است و در این بین شرایط را مهیا می کند تا با مجوز ستاد مبارزه با کرونا تمرینات تیمش را آغاز کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر