jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۰۱۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

#ساختمان - سازی
علیخانی از رشت:
امید است سازندگان مسکن، باوجود گرانی مصالح ساختمانی، کیفیت ساختمان‌ها را کاهش ندهند چرا که این موضوع با جان مردم در ارتباط است.

#سهمیه - پزشکی
پروانه از تهران:
افرادی که بدون کنکور و با سهمیه وارد دانشگاه و رشته‌های پزشکی می‌شوند، در آینده جان مردم در دستشان است، این موضوع نگران‌کننده است.

#تاکسی - باران
شریف از تهران:
در روزهای بارانی و سرد، بعضی از تاکسی‌ها مسافران را فقط دربست و با کرایه بالا جابه‌جا می‌کنند. لطفا به این مشکل رسیدگی شود.

#بی‌توجهی - شهرداری
یک شهروند:
با وجود درخواست و پیگیری‌های مکرر نسبت به روشنایی بلوار هجرت، هیچ اقدامی از طرف شهرداری منطقه 14 صورت نگرفته است.

#مترو - واگن
فرهی از تهران:
با توجه به افزایش 20 درصدی مسافران مترو، درخواست می‌شود تا تعداد قطارها افزایش و فاصله زمانی حرکت بین قطارها کاهش پیدا کند. با این کار دیگر شاهد ازدحام مسافران در سکوها و واگن‌ها نخواهیم بود.

#اتوبوس - تندرو
یاوری از تهران:
فاصله حرکت اتوبوس‌های تندرو خط 3، علم وصنعت به خاوران بعد از ساعت 18 بسیار زیاد است. این تاخیر باعث ازدحام مسافران در ایستگاه‌ها و اتوبوس می‌شود.

#گرانی - دارو
قاسمی از تهران:
داروهای مکمل ایرانی مانند قرص آهن، ویتامین‌ها و کلسیم که برای گروه‌های کودکان، سالمندان و زنان است، بسیار گران شده است.

جوابیه

در پی درج پیامی در روز شنبه مورخ 20/7/1398 با عنوان «بومهن-آسفالت» مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه وشهرسازی با ارسال نمابری اعلام کرد: عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت محور دماوند-فیروزکوه در دستور کار اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان تهران قرار دارد و در حال انجام می‌باشد.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها