jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۰۱۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

#ساختمان - سازی
علیخانی از رشت:
امید است سازندگان مسکن، باوجود گرانی مصالح ساختمانی، کیفیت ساختمان‌ها را کاهش ندهند چرا که این موضوع با جان مردم در ارتباط است.

#سهمیه - پزشکی
پروانه از تهران:
افرادی که بدون کنکور و با سهمیه وارد دانشگاه و رشته‌های پزشکی می‌شوند، در آینده جان مردم در دستشان است، این موضوع نگران‌کننده است.

#تاکسی - باران
شریف از تهران:
در روزهای بارانی و سرد، بعضی از تاکسی‌ها مسافران را فقط دربست و با کرایه بالا جابه‌جا می‌کنند. لطفا به این مشکل رسیدگی شود.

#بی‌توجهی - شهرداری
یک شهروند:
با وجود درخواست و پیگیری‌های مکرر نسبت به روشنایی بلوار هجرت، هیچ اقدامی از طرف شهرداری منطقه 14 صورت نگرفته است.

#مترو - واگن
فرهی از تهران:
با توجه به افزایش 20 درصدی مسافران مترو، درخواست می‌شود تا تعداد قطارها افزایش و فاصله زمانی حرکت بین قطارها کاهش پیدا کند. با این کار دیگر شاهد ازدحام مسافران در سکوها و واگن‌ها نخواهیم بود.

#اتوبوس - تندرو
یاوری از تهران:
فاصله حرکت اتوبوس‌های تندرو خط 3، علم وصنعت به خاوران بعد از ساعت 18 بسیار زیاد است. این تاخیر باعث ازدحام مسافران در ایستگاه‌ها و اتوبوس می‌شود.

#گرانی - دارو
قاسمی از تهران:
داروهای مکمل ایرانی مانند قرص آهن، ویتامین‌ها و کلسیم که برای گروه‌های کودکان، سالمندان و زنان است، بسیار گران شده است.

جوابیه

در پی درج پیامی در روز شنبه مورخ 20/7/1398 با عنوان «بومهن-آسفالت» مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه وشهرسازی با ارسال نمابری اعلام کرد: عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت محور دماوند-فیروزکوه در دستور کار اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان تهران قرار دارد و در حال انجام می‌باشد.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها