jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۸۸۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سریال «لژیونر» به کارگردانی مسعود آب‌پرور جایگزین سریال «باغ گیلاس» در آی‌فیلم فارسی می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، لژیونر با بازی محمدرضا شریفی‌نیا، حسن پورشیرازی و زهیر یاری از جمعه ۲۲ آذر، راهی آنتن این شبکه می‌شود.
این مجموعه محصول سال ۱۳۹۶ است و هلیا امامی، کمند امیرسلیمانی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، اتابک نادری، پیام احمدی‌نیا و حامد آهنگی دیگر بازیگران آن هستند.
لژیونر درباره دو دوست قدیمی بهمن و توفیق است که از برادر به هم نزدیک‌ترند. آنها ناف دختر و پسرشان را به نام هم بریده‌اند. اما بچه‌های آنها که امروز به سن ازدواج رسیده‌اند به ازدواج با یکدیگر راضی نیستند. این موضوع باعث می‌شود این دوستی ۳۰ ساله کم‌کم تحت‌الشعاع قرار بگیرد و مشکلاتی بین این دو دوست قدیمی به وجود بیاید.
این مجموعه تلویزیونی قرار است جمعه‌ها هر شب ساعت ۱۹ راهی آنتن شود و بازپخش آن ساعت‌های 3 بامداد و 11 شنبه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر