jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۲۸۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که پدرزنش را کشته و زن و مردی که به انگیزه سرقت، مردی را به قتل رسانده بودند در دو عملیات جداگانه پلیسی بازداشت شدند.


به گزارش جام‌جم، سردار مظاهری، فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در این باره گفت: مرد میانسالی اختلاف‌هایی با همسرش داشت. او با دیدن همسرش در یکی از خیابان‌های بجنورد دعوایش شد و بعد از پایان این دعوا همسر او به خانه پدرش رفت. مرد خشمگین در حالی که چاقویی به دست داشت ساعاتی بعد به خانه پدرزنش رفت و بعد از دعوا با آنها همسرش و پدر او را با ضربه‌های چاقو زخمی کرد. او قصد فرار داشت که با تماس تلفنی به موقع همسایه‌ها با پلیس ماموران در محل حاضر شدند و او پیش از فرار بازداشت شد. این در حالی بود که پدرزن متهم ساعاتی بعد به‌دلیل شدت خونریزی فوت شد.
وی همچنین با اعلام این‌که در یکی از روستا‌های بجنورد هم یک زوج جوان پس از سرقت خودرو، اوراق هویتی و کارت‌های بانکی مردی جوان او را به قتل رساندند، گفت: قاتلان، آن مرد را به خانه یکی از بستگانش منتقل کردند و قصد آتش زدن با هدف از بین بردن شواهد را داشتند که با ورود نیرو‌های انتظامی به آن خانه جسد قبل از سوختن کشف و قاتلان دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر