jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۲۸۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که پدرزنش را کشته و زن و مردی که به انگیزه سرقت، مردی را به قتل رسانده بودند در دو عملیات جداگانه پلیسی بازداشت شدند.


به گزارش جام‌جم، سردار مظاهری، فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در این باره گفت: مرد میانسالی اختلاف‌هایی با همسرش داشت. او با دیدن همسرش در یکی از خیابان‌های بجنورد دعوایش شد و بعد از پایان این دعوا همسر او به خانه پدرش رفت. مرد خشمگین در حالی که چاقویی به دست داشت ساعاتی بعد به خانه پدرزنش رفت و بعد از دعوا با آنها همسرش و پدر او را با ضربه‌های چاقو زخمی کرد. او قصد فرار داشت که با تماس تلفنی به موقع همسایه‌ها با پلیس ماموران در محل حاضر شدند و او پیش از فرار بازداشت شد. این در حالی بود که پدرزن متهم ساعاتی بعد به‌دلیل شدت خونریزی فوت شد.
وی همچنین با اعلام این‌که در یکی از روستا‌های بجنورد هم یک زوج جوان پس از سرقت خودرو، اوراق هویتی و کارت‌های بانکی مردی جوان او را به قتل رساندند، گفت: قاتلان، آن مرد را به خانه یکی از بستگانش منتقل کردند و قصد آتش زدن با هدف از بین بردن شواهد را داشتند که با ورود نیرو‌های انتظامی به آن خانه جسد قبل از سوختن کشف و قاتلان دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر