jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۸۳۵ ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دلیل عدم دعوت از اشکان دژاگه به تیم ملی مشخص شد

ترس از مصدومیت دوباره

اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان یکی از سرشناس‌ترین غایبان اردوی اخیر تیم ملی است. او برای دیدار مقابل عراق از مرحله مقدماتی جام جهانی حتی به اردو دعوت هم نشد.

هافبک تیم تراکتور که طی چهار هفته گذشته لیگ نتوانسته بود در دقیقه زیادی برای تیمش به میدان برود، این کمپ تیم ملی را نیز از دست داد.
در مورد ماجرای خط خوردن اشکان از اردوی فعلی مسائل زیادی مطرح می‌شود، اما شنیدیم کادرفنی تیم ملی به یک دلیل بسیار مهم و منطقی از دعوت دوباره اشکان سر باز زدند. آنها نگران این بودند که نکند اشکان دوباره به تیم ملی برگردد، اما دچار مصدومیت طولانی مدت شود.
این بازیکن درست قبل از دیدار مقابل کامبوج و هنگامی که بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی جهت گرم کردن بدن‌ها، وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شده بودند، از ناحیه کشاله ران دچار آسیب‌دیدگی شد و همین موضوع اجازه نداد در ترکیب بماند. همان زمان محمد محبی جای اشکان بازی کرد و اتفاقا عملکرد خوبی هم داشت. اشکان برای مداوای خود به جای تبریز، راهی آلمان شد و با همکاری یک کلینیک تخصصی در امر ورزشکاران حرفه‌ای، توانست مدت زمان دوری خود از میادین را به کوتاه ترین حد برساند.
با این حال او سه هفته از بازی‌ها را از دست داد و نتوانست تراکتور را مقابل نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان و استقلال همراهی کند. برای دیدار مقابل سپاهان نیز در دقایق بسیار کمی به میدان رفت و البته تاثیر‌گذاری همیشگی را هم نداشت. تنها دلیل خط خوردن اشکان با وجود بازگشت به دوران بهبود، ترس از مصدومیت دوباره در کمپ تیم ملی بود و به همین علت او باید تا بازی‌های بعدی تیم ملی طی ماه‌های آینده پشت خط بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر