jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۰۸۲۰   ۱۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

پاتوق اصلی من دفتر کارم در دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران است که در آن با دانشجوها درباره زبان و ادبیات و فرهنگ ژاپن گپ می‌زنیم یا اگر فرصتی دست بدهد با همکاران در حین نوشیدن چای، راجع به کارهایی که در دست انجام داریم یا موضوعات غیرمرتبط با کار صحبت می‌کنیم. اگر بخواهم جایی خارج از دانشگاه قرار بگذاریم به احتمال زیاد مجموعه «باغ کتاب تهران» را انتخاب می‌کنم که آنچه همه خوبان دارند (کتاب، سینما، قهوه، فضای آزاد و...) را یک‌جا دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها