مرد 41 ساله که با درفش 60 زن را در تهران مجروح کرده بود در دادگاه انقلاب پای میز محاکمه قرار گرفت.
کد خبر: ۱۲۰۹۵۷۷

به گزارش خبرنگار جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از آبان سال گذشته و به دنبال طرح شکایت‌های مشابه زنان از مرد موتورسواری آغاز شد. مرد موتورسوار با موتورسیکلت از پشت سر به زنان نزدیک می‌شد و پس از مجروح کردن آنها با درفش می‌گریخت.
ماموران با ردیابی‌های پلیسی، مرد 41 ساله‌ای به نام حسین را دستگیر کردند. متهم در جریان تحقیقات گفت: چهار سال قبل ازدواج کردم اما از چند روز قبل با همسرم اختلاف پیدا کردم و او به حالت قهر خانه را ترک کرد و تلاش‌های من برای بازگرداندنش به خانه بی‌نتیجه ماند. رفتار همسرم باعث شد از زنان متنفر شوم و تصمیم به انتقام بگیرم. با برداشتن وسیله‌ای شبیه درفش، سوار موتورم شده و در خیابان‌ها می‌گشتم و زنان را در خیابان‌های خلوت شناسایی کرده و با درفش به پایشان ضربه می‌زدم. مدتی بود تحت فشار عصبی بودم و برای رهایی از آن به زنان حمله می‌کردم. بیشتر در مناطق خانی‌آباد، نازی‌آباد، خیابان نبرد و افسریه این کار را می‌کردم. انگیزه‌ام فقط انتقام از زنان بود و هدف دیگری نداشتم.
با تکمیل تحقیقات و شکایت 60 زن، پرونده برای محاکمه به دادگاه انقلاب تهران ارسال شد و صبح دیروز حسین در شعبه 28 و به ریاست قاضی مقیسه پای میز محاکمه قرار گرفت.
رئیس دادگاه پس از اولین جلسه محاکمه گفت: متهم به نام حسین 41 ساله متأهل و ساکن تهران از طریق ایراد جرح عمدی نسبت به بیش از 60 نفر از زنان تهرانی در نقاط مختلف شهر تهران با سلاح سرد، ایجاد رعب و وحشت می‌کرده است.
قاضی مقیسه افزود: با شکایت 60 نفر از شاکیان، رسیدگی به این پرونده به‌صورت علنی در حال رسیدگی است و پس از رسیدگی رأی نهایی در مهلت مقرر قانونی صادر خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها