یادداشت:

شروع تازه

درباره اوضاع کیفی محصولات تلویزیونی در ماه‌های اخیر نیاز به یک بررسی جامع کارشناسانه است تا دریابیم اوضاع از چه قرار است و بدون آمار و سند و کارشناسی صحیح، بحث و نظر دادن منطقی نیست، ولی این را می‌دانم که سازندگان ما از کارگردان تا بازیگر و حتی عوامل پشت صحنه بسیار تواناتر از تکنیسین‌های بسیاری از کشورهای همسایه هستند و فقط باید از توانایی‌هایشان درست استفاده کرد تا نتیجه مدنظر حاصل آید.
کد خبر: ۱۲۰۷۵۰۰

قطعا لازم است که در تولیدات تلویزیونی علایق مردم را لحاظ کرد و حق مردم است که چیزی فراتر از کلیشه‌های مرسوم بخواهند، زیرا مخاطبان از تکرار خسته شده‌اند و چه در برنامه‌های نمایشی و چه در برنامه‌های غیرنمایشی دلشان می‌خواهد محصولات بدیع را تماشا کنند و وقتشان را پای محتوایی بگذارند که چه در داستان‌پردازی و چه در ساختار بر استانداردها افزوده است.
خودم در قبول پیشنهادات بازیگری سعی می‌کنم آثاری را در اولویت بگذارم که شامل نوآوری و بدعت هستند.
چند کار تلویزیونی آماده پخش دارم که به‌زودی روی آنتن می‌روند و باید ببینیم نتیجه چه می‌شود و چه بازخوردی خواهد گرفت. یکی از این سریال‌ها «گاندو» نام دارد و دیگری «مدیرمدرسه».
در این میان می‌دانم که گاندو از استانداردهای مرسوم این چند سال اخیر تلویزیون بالاتر است و یک سریال با پروداکشن سنگین است که کوشش بالایی برای افزودن بر کیفیتش صورت گرفته است و اصلا دلیل حضور خودم در این مجموعه هم همین غنای بالای تولید است.
اکنون زمان آن رسیده کمی از استانداردهای معمول پا را فراتر بگذاریم و کارهایی را انجام دهیم که مخاطب وطنی تشنه تماشای آنهاست و از این حیث گاندو می‌تواند یک شروع تازه باشد، چون همه عناصر بصری‌اش با دقت فراوان ایجاد شده و داستانی جذاب هم دارد.

داریوش فرهنگ

بازیگر و کارگردان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها