jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۵۳۸۶   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اولین عکس از جانی دپ در قالب کلنل آپرسور در اکشن جنگی و تاریخی «در انتظار بربرها» منتشر شد. منتقدان با عنایت به این عکس، می‌گویند دپ نقش و شخصیت ویژه‌ای در فیلم دارد. قبل از این اعلام شده که کلنل آپرسور یک افسر بی‌رحم و آدمکش است.

فیلمنامه اقتباسی این درام تاریخی، براساس داستان رمان پرخواننده جی ام کوتزی نوشته شده است.مارک ریلانس و رابرت پاتینسن دیگر بازیگران فیلم هستند و سیرو گوئه را به عنوان کارگردان پشت دوربین فیلمبرداری آن قرار داشته است. خط اصلی داستان درباره بحران شخصیتی و وجدان مردی است که به عنوان خدمتکار امپراتوری در یک شهر کوچک زندگی و کار می‌کند. نقش این شخصیت را ریلانس بازی کرده است.
اما به گفته منتقدان و کسانی که داستان را خوانده‌اند، در داستان آن کلنل آپرسور از اهمیت بیشتری برخوردار است. او یک فرمانده جنگی است که با حمله به خط مرزی کسانی را که به قول خودش بربر می‌نامد، دستگیر و شکنجه می‌کند. کل صحنه‌های فیلم در دو کشور اروپایی و شمال آفریقا فیلمبرداری شده است./ ورایتی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر