jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۲۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اللهیار صیادمنش، مهاجم استقلال که در دیدار با فولاد مصدوم شد، طبق پیش‌بینی‌ها بازی با الدحیل را از دست داد.

این اتفاق بلافاصله بعد از تعریف و تمجیدهای وینفرد شفر از اللهیار رخ داد. تست‌های پزشکی و عکس از پای مصدوم اللهیار صیادمنش نشان داد که همسترنیگ این بازیکن دچار کشیدگی شده و این بازیکن نمی‌تواند در دیدار با الدحیل استقلال را همراهی کند و حداقل وی نیاز به سه هفته مداوا دارد. با این شرایط صیادمنش دیدار روز 21 اسفندماه مقابل العین در تهران را از دست داده و برای دیدار با پرسپولیس و احتمالا نفت مسجد‌سلیمان که ممکن است به 5 فروردین منتقل شود آماده خواهد شد. تیم فوتبال استقلال دیروز برای دیدار با الدحیل راهی کشور قطر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر