jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۲۴۹۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

«بیانیه گام دوم انقلاب» از سوی رهبر معظم انقلاب صادر و در آن علاوه بر تببین دستاوردهای شگرف چهار دهه گذشته توصیه‌هایی نیز برای حرکت به سوی ایران اسلامی بزرگ ارائه کرده‌اند.

در این بیانیه جوانان مخاطب اصلی بودند و در آن رهنمودهایی برای حرکت به سوی تمدن اسلامی مطرح شده بود. به همین خاطر در شبکه‌های اجتماعی که ترکیب اصلی آن را جوانان تشکیل می‌دهند هم به این بیانیه واکنش‌های بسیاری نشان داده شد و هشتگ «گام دوم انقلاب» تبدیل به یکی از ترندها و روال‌های فارسی شد. این هشتگ در واقع واکنشی به دعوت رهبر انقلاب از جوانان و آغاز مسیر تازه در دهه پنجم انقلاب اسلامی بود. جوانان با نوشتن از بیانیه گام دوم انقلاب در واقع به این بیانیه و دعوت رهبر انقلاب لبیک گفتند.
این هشتگ را باید در کنار هشتگ‌های فرعی دیگری که از این بیانیه حرف زده می‌شد قرار داد و نشان می‌داد ساخت بخشی از شبکه اجتماعی نسبت به یک موضوع که از سوی عالی‌ترین مقام کشور مطرح شده واکنش‌های همراهی کننده‌ای داشته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر