من عادتی به سیاه‌نمایی ندارم پس سعی می‌کنم محصولات تلویزیون خودمان را ببینم و شبکه به شبکه به ارزیابی آنها بپردازم. از شبکه‌سه و شبکه ورزش می‌گویم که انصافا در پوشش مستقیم مسابقات ورزشی عملکرد نسبتا خوبی داشته‌اند.
کد خبر: ۱۱۹۰۷۷۸

البته رگه‌های احساسی در کار گزارشگران ورزشی همچنان وجود دارد، ولی می‌شود امیدوار بود به رفع آن. ما شبکه خبر یا همان شبکه‌6 را در تلویزیون داریم که به نظرم شبکه خوبی است و بیننده بسیار دارد. شبکه‌هایی مثل آی‌فیلم و نمایش هم هستند که به درد علاقه‌مندان فیلم و سریال می‌خورند.
شبکه نسیم را هم داریم ویژه سرگرمی! با این حساب آن قدر هم دستمان خالی نیست ولی اگر بخواهیم به مقابله با شبکه‌های ماهواره‌ای بپردازیم باید مقداری شبکه‌هایمان را به سمتی ببریم که نسل امروز خواهان آن هستند. تقریبا هنوز در تولید محتوا، سنتی عمل می‌کنیم مثلا فیلمنامه‌هایی را دست می‌گیریم که به فوت، طلاق یا تاریکی و سیاهی می‌پردازند و متاسفانه شادابی در آنها کمتر دیده می‌شود.
جهت بهتر شدن برنامه‌های تلویزیون باید با کارشناسان جوان و خبره مشورت و نظرسنجی کنند و نسل امروز را صددرصد درنظر بگیرند. به هرحال نسل نو باید تغییر افکار را ببینند وگرنه نمی‌توان در درازمدت روی پتانسیل آنها حساب باز کرد.
این خوب نیست که وقتی مهمانی می‌رویم متوجه می‌شویم همه دنبال سریال‌های به قول گفتنی آن طرفی هستند!
یک مشکل دیگرمان موازی‌کاری است. بعضی مواقع که شبکه‌ها را مرور می‌کنیم، می‌بینیم چهار شبکه در یک مسیر حرکت می‌کنند و مثلا همه با هم مسابقه تولید می‌کنند! این خوب نیست. با تنوع می‌توان مخاطب را حفظ کرد. سعی کنیم ببینیم مخاطب جوان چه می‌خواهد و بعد با درنظر گرفتن تنوع تولید برایش محصول خلق کنیم.


یوسف صیادی

بازیگر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها