jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۵۷۷ ۲۲ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در دومین دیدار گروه C جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا، تیم ملی فیلیپین که در نخستین مسابقه برابر کره جنوبی شکست خورده بود، به مصاف تیم سه امتیازی چین رفت و این بازی را هم با باخت پشت سر گذاشت. شاگردان مارچلو لیپی در تیم ملی چین توانستند تیم تحت هدایت اریکسون را با نتیجه قاطع 3 بر صفر شکست داده و بعد از اردن دومین تیم صعود کرده به مرحله حذفی باشند. ستاره چینی‌ها در این بازی وو لی بود که دو گل زد. چین با این پیروزی ۶ امتیازی شد و در صدر جدول گروه سوم جام ملت‌های آسیا قرار گرفت و فیلیپین هم بدون امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر