jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۶۴۳   ۲۴ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فیلم هندی «ویر و زارا» ساخته یاش‌چوپرا جمعه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

قصه: زارا، دختری پاکستانی است که بعد از مرگ خدمتکارش تصمیم میگیرد به وصیت او عمل کند و خاکسترش را در رودخانهای مقدس در هند بریزد. در هندوستان اتوبوس زارا دچار سانحه میشود، اما او به کمک ویر - که مأمور امداد است- نجات مییابد. ویر در همان نگاه اول عاشق زارا میشود و این مقدمهای است بر یک عشق آتشین و ابدی که وصال در آن با مانعتراشیهای دیگران 20 سال به طول میانجامد.

چرا پیشنهاد میکنیم؟ اگر شما هم از شیفتگان سینمای خوش رنگ و لعاب هند و مشتاق داستانهای عاشقانه آن هستید، تماشای این فیلم با بازی خوب شاهرخ خان را از دست ندهید. فیلمی خوش ساخت و خوش حس با داستانی غمانگیز که پایان خوشی دارد.

بازیگران: شاهرخخان،پرتی زینتا و ...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر