jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۳۰۶۴   ۰۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اسکارلت جوهانسن، برای بازی در نقش بیوه سیاه در نسخه مستقل سینمایی «بیوه سیاه/ بلک ویدو»، بیش از 15 میلیون دلار دستمزد می‌گیرد. این رقم معادل رقمی است که کریس همسورث و کریس ایوانز برای بازی در نقش دو ابرقهرمان تور و کاپیتان آمریکا دریافت می‌کنند. اعلام خبر رقم دستمزد جوهانسن، بحث و جنجال زیادی در هالیوود به پا کرده است. این بازیگر تا به حال در شش فیلم ابرقهرمانانه شرکت مارول، در نقش بیوه سیاه ظاهر شده است. در این فیلم‌ها، تمام شخصیت‌های ابرقهرمان داستان‌های مارول هم حضور داشته‌اند. رقم دستمزد او برای بازی در این فیلم‌ها 15 میلیون دلار بوده است.

به نوشته نشریه ورایتی، با وجود اعلام خبر دستمزد جوهانسن هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری نسخه مستقل ماجراجوییهای بیوه سیاه اعلام نشده است. با این حال، مارولیها میگویند در سال جدید میلادی تماشاگران دیدار مستقلی با این شخصیت خواهند داشت. در این فیلم، بیوه سیاه که دارای تواناییهای جسمی شگفتانگیزی است، به مقابله با دشمنانی قدرتمند میرود. به احتمال بسیار زیاد، یک فیلمساز زن وظیفه کارگردانی این اکشن زنانه را به عهده خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر