جان‌سختی جدید ویلیس

ششمین قسمت اکشن دلهره‌آور جان‌سخت در راه است. این فیلم با نام‌«جان‌سخت: مککلین» جلوی دوربین می‌رود. قبل از این گفته می‌شد نام فیلم «جان‌سخت: سال اول» خواهد بود. اما ظاهرا تهیه‌کنندگان این اکشن موفق به این نتیجه رسیدند که از نام کاراکتر مرکزی فیلم در نام آن استفاده کنند.
کد خبر: ۱۱۶۴۸۶۳

این مجموعه فیلم در باره تلاشهای جان مککلین پلیس وظیفه شناس و سرسخت نیویورکی، برای مقابله با نیروهایی است که امنیت جامعه را به خطر میاندازند. تهیه کنندگان فیلم علت انتخاب نام کاراکتر فیلم برای حضور در نام فیلم را، اهمیت دادن بیشتر به این شخصیت اعلام کردهاند. آنها می گویند با این کار تماشاگران متوجه این نکته می شوند که روی این کاراکتر سرمایه گذاری بسیار زیادی شده است.

فیلمنامه قسمت ششم ماه قبل آماده شد و قرار است لن وایزمن آنرا کارگردانی کند. هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری اعلام نشده است. اما منابع نزدیک به کمپانی فوکس قرن بیستم می گویند کلید آن تا قبل از شروع فصل زمستان سال جاری میلادی زده خواهد شد. جان مک تیرنان کارگردان دو قسمت اول و دوم فیلم، به عنوان مشاور کارگردان با قسمت جدید همکاری دارد.

بروس ویلیس هم این روزها در حال آماده کردن خود برای بازی درنقش جان مککلین است. به احتمال زیاد، فیلم برای نمایش عمومی در تابستان سال آینده میلادی آماده می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها