jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۸۸۸ ۱۴ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نشریه «میرور» انگلیس خبر داد منچستریونایتد تا آستانه به خدمت گرفتن دیه‌گو گودین پیش رفته بود و در آستانه جذب این مدافع اروگوئه‌ای بود، اما اتفاقی که همان روز رخ داد، سبب شد مدیران باشگاه منچستریونایتد جت شخصی‌ای را که به منظور انتقال وی به منچستر در نظر گرفته بودند، لغو کنند.

باشگاه منچستریونایتد به دنبال این بود تا با فعال کردن بند فسخ 18 میلیون پوندی، گودین را به خدمت بگیرد، اما اتلتیکومادرید با ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد موفق شد این مدافع اروگوئهای را برای ماندن در واندا متروپولیتانو متقاعد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر