دواین جانسون گزینه اصلی است

«قاضی دِرِد» دوباره می‌آید؟

آیا دواین جانسون لباس آهنی قاضی درد را به تن می‌کند؟ آدی شانکار تهیه‌کننده مجموعه فیلم «قاضی درد» از احتمال حضور راک در سری جدید این اکشن آینده‌نگرانه صحبت می‌کند. این در حالی است که چند روز قبل اعلام شد داستان علمی- تخیلی و آینده‌نگرانه قاضی درد، تبدیل به یک مجموعه تلویزیونی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۷۷

در شرایطی که واحد تلویزیونی کمپانی برادران وارنر در تدارک تولید این نسخه تازه است، کمپانی یونیورسال هم در فکر ساخت نسخه تازه سینمایی آن است. به گفته شانکار: «کسی مثل راک میتواند هر مجموعه فیلمی را نجات دهد. فیلمی مثل قاضی درد نیازمند یک ستاره محبوب و گیشهپسند است و راک، دقیقا همان آدم مورد نظر است.»

فیلمنامه اپیزود آزمایشی مجموعه قاضی درد را راب ویلیامز مینویسد. اما هنوز نویسندهای برای کار نگارش فیلمنامه نسخه تازه سینمایی انتخاب نشده است. نقش کاراکتر قاضی درد را در نسخه دهه 90 میلادی آن، سیلوستر استالونه بازی کرد. این فیلم موفقیت چندانی در جدول گیشه نمایش بدست نیاورد. چند سال قبل هم نسخه احیا شده این فیلم با بازی کارل اوربان روی پرده سینماها رفت. اما تماشاگران استقبالی از این نسخه نکردند.

به نوشته نشریه هالیوود ریپورتر، در حالی که فصل اول مجموعه قاضی درد در 12 قسمت تهیه میشود، نسخه سینمایی آن هم قرار است یک مجموعه فیلم دنبالهدار تبدیل به شود.

البته داستان مجموعه مستقیما درباره قاضی درد نیست، اما در همان زمان و مکانی اتفاق میافتد که داستان قاضی درد رخ میداد. بازیگر نقش کاراکتر قاضی درد تلویزیونی هنوز انتخاب نشده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها