jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۳۳۱۵۸   ۱۹ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۰:۴۲

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی با فغانی و منصوری دو داور بین‌المللی کشورمان دیدار کرد.

شغل علیرضا فغانی چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین، محمدصادق حسنی، سرپرست این سازمان در دیدار با علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری داوران بین المللی کشورمان که در جام جهانی 2018 نیز حضور خواهند داشت، این دو داور را سفیران ورزش همگانی در جام‌جهانی دانست.

در این نشست صمیمی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار کرد: بدون شک ترغیب شهروندان به مشارکت در برنامه‌های ورزشی از طریق چهره‌های محبوب و نام‌آور تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و مانع صرف هزینه های هنگفت برای همگانی شدن ورزش می شود.

به گفته حسنی، ورزش راه شناخت ملت‌ها از یکدیگر است؛ امروز مردم دنیا، کشورهای مختلف را با نام قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی می شناسند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با ابراز تعجب از ارایه آمار متفاوت در حوزه ورزش همگانی افزود: امیدوارم با استفاده از پتانسیل خوب قهرمانان ورزشی بتوانیم ورزش را در سبد خانوار جای دهیم و در این راستا باید از بانوان ورزشکار نیز کمک گرفت چرا که بانوان برای همگانی شدن ورزش ستون اصلی محسوب می‌شوند.
علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری که خود از بدنه شهرداری تهران هستند و به ترتیب در مناطق 20 و 15 اشتغال دارند، ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری تهران در حوزه ورزش همگانی، ارایه برنامه‌های نو و استفاده از ورزشکاران را برای همگانی شدن ورزش بسیار موثر برشمردند.

در این نشست که روز 18 فروردین ماه برگزار شد، علی خسروی، پیشکسوت داوری کشور و سیدمهدی سید علی، داور لیگ برتر حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر