jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۹۰۰۶   ۱۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۶

علیپور مهاجم پرسپولیس در روزی که تیمش با دو گل سپاهان را شکست داد یک گل زد تا 15 گله شود و در صدر جدول گلزنان شرایط خوبی داشته باشد.

علی علیپور ؛ 9 گل تا رکوردشکنی

به گزارش جام جم آنلاین ، علی علیپور آقای گل این فصل است. هشت هفته تا پایان لیگ باقی مانده است و در این هشت هفته علیپور فرصت خوبی دارد تا شمار گل های زده خود را در این فصل افزایش دهد.

برترین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران از لحاظ تعداد گل در یک فصل کسی نیست جز رضا نوروزی و البته رضا عنایتی. رضا نوروزی، این مهاجم سابق فولاد در با به ثمر رساندن ۲۴ گل آقای گل لیگ برتر فصل ۹۰–۱۳۸۹ فوتبال ایران شد. این بازیکن موفق شد ۷ گل در دو بازی پایانی لیگ (۵گل+۲گل) به ثمر برساند و گوی سبقت را از لوسیانو ادینهو یازیکن تیم مس کرمان گرفته و آقای گل لیگ برتر دهم شود. بدین ترتیب رضا نوروزی با شکستن رکورد غلامرضا عنایتی رکورددار گلزنی در یک فصل لیگ برتر شد. این در حالی بود که رضا به دلیل مصدومیت‌هایش تنها در ۲۹ بازی (۱۵ بازی کامل) حضور داشت و با به ثمر رساندن ۲۴ گل در ۲۳۷۳ دقیقه بازی، رکوردی منحصربه‌فرد بر جای گذاشت.

به هر حال علیپور برای اینکه به این رکورد برسد با در فاصله هشت هفته مانده به پایان لیگ 9 گل دیگر بزند تا به نوروزی و عنایتی برسد. البته بعید به نظر می رسد علیپور تا پایان فصل چنین آماری را از خود به جا بگذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها