jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۸۸۱۵   ۱۳ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۸:۴۰

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت: روزهای سخت و فشرده‌ای را پیش رو داریم و باید در سه ماه ۱۷ بازی برگزار کنیم.

برانکو: در یک دربی پیروز شدیم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی دو بر صفر امروز پرسپولیس در هفته بیست دوم رقابت های لیگ برتر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: بخاطر عدم حضور دیروزم در کنفرانس خبری از خبرنگاران عذر خواهی می کنم. در ترافیک بودم و نرسیدم. درباره بازی با سپاهان باید بگویم یک دربی بود که بردیم.

وی افزود: دربی با سپاهانی که در ۱۰ سال اخیر بیشترین قهرمانی را داشته است. آنها با احترام به سایر تیم ها در کنار استقلال و پرسپولیس و تراکتور همواره جزو ۴ تیم برتر هستند. آنها از لحاظ فنی جایگاه بهتری نسبت به وضعیت‌شان در جدول دارند. آنها وارد بحران شده اند و به سختی خودشان را می توانند خارج کنند.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: انتظار بازی سختی داشتیم. با این حال بردمان واقعا حقمان بود. می توانستیم با تفاضل گل بیشتری به پیروزی برسیم. بازیکنان می توانستند در همان نیمه اول، تکلیف پیروزی را مشخص کنند. به بازیکنانم و هواداران تیم تبریک می گویم. این برد، قدم بزرگی بود برای حفظ رتبه نخستی که در جدول داریم.

برانکو ایوانکوویچ در باره وضعیت پرسپولیس تصریح کرد: در سه ماه آینده حدود ۱۷ بازی خواهیم داشت و ملی پوشان هم تمرینات زیادی دارند. خوشحالم که امروز پیروز میدان شدیم.

وی در ادامه افزود: وقتی برف بارید شرایط خوبی برای تمرین نداشتیم. اما دیدید که در صحبت هایم اظهار گله و گلایه نکردم که زمین نداشتیم و نتوانستیم تمرین کنیم. اتفاقا از تمام آنهایی که شبانه روز تلاش کردند تا زمین بازی آماده شود تشکر کنم. می خواستیم ببریم و به این مهم رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط کمال کامیابی نیا و بحث تمدید قرارداد بازیکنان گفت: در مورد کامیابی نیا باید بگویم سلامتی اش را بطور کامل به دست آورده است. با پزشک که صحبت می کردیم اسمش را در لیست برای بازی امروز قرار دادیم تا در اردو باشد. خوشحالم که نیازی به عمل جراحی نداشت و فکر می کنم در آبادان در رقابت با بازیکنان قرار بگیرد.

برانکو ادامه داد: من ناراحت نیستم که چرا هنوز قراردادها تمدید نشده است. وقت داریم و فکر می کنم این اتفاق می افتد. تا نوروز امیدوارم این مشکل حل شود. بارها هم گفتم اگر بازیکنان جایی بهتر سراغ دارند می توانند بروند.

وی درباره عدم استفاده از مسلمان گفت: امروز صلاح بر این بود که از ترکیب مد نظر خودم استفاده کنم. باید به تخته بزنم که همه سالم هستند و حتما هم می دانید امید عالیشاه در پایان فصل به ما اضافه می شود. کادر بازیکنان خیلی خوبی دارم و خیلی ساده نیست که کسی بخواهد به راحتی در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها