jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۹۲۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۸:۲۸

رییس پلیس پایتخت از تمهیدات ویژه ترافیکی و امنیتی برای شب یلدا خبر داد.

تدابیر پلیس برای شب یلدا

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سردار حسین رحیمی درباره تدابیر پلیس برای شب یلدا اظهار کرد: فردا جشن یلدا از آیین‌های قدیمی ایرانیان برگزار می‌شود و در همین راستا تمامی ماموران پلیس در آماده‌باش خواهند بود و اقدام به اجرای طرح‌هایی برای روانسازی ترافیک و جلوگیری از گره‌های ترافیکی خواهند کرد.

وی افزود: همچنین در دیگر یگان‌های پلیس نیز عوامل انتظامی نسبت به تامین امنیت اقدام خواهند کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران پلیس، یلدا را در آماده‌باش سپری خواهند کرد، گفت: از شهروندان می‌خواهیم که در این ایام نیز با پلیس همکاری داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها