jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۸۶۹۱۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۰

در برنامه گزارش هفتگی بررسی می شود:

تشدید جنگ سرد جدید بین آمریکا و روسیه

روسیه با بسیاری از سیاست های جهانی آمریکا همچون کره شمالی، برجام، گسترش مرزهای ناتو و... مخالفت دارد و همین مساله موجب رویارویی جدی و جدید این دو کشور در مبادلات سیاسی شده است.

تشدید جنگ سرد جدید بین آمریکا و روسیه

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، برنامه جمعه 5 آبان گزارش هفتگی از این رویارویی سیاسی دو کشور و تلاش روسیه برای تحریم آمریکا، گزارش مفصلی پخش خواهد کرد.

نگرانی رژیم صهیونیستی از یکپارچه ماندن عراق و ناکامی طرح تجزیه این کشور، تشدید اختلافات درمنطقه کردستان عراق، تداوم کشتار مسلمانان در روهینگیا میانمار، تداوم دشمنی ها در واشنگتن و تهدید کشورها و شرکت های اروپایی برای عدم مبادلات تجاری با ایران، بخش های دیگر برنامه گزارش هفتگی را تشکیل می دهد.

گزارش هفتگی که با هدف تحلیل مهمترین رویدادهای سیاسی ایران و جهان در هفته گذشته پخش می شود، به تهیه کنندگی شهریار افشاری پور کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیما است که هر هفته جمعه ها حوالی ساعت 12:10 با اجرای رضا ابراهیمی از این شبکه روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر