jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۶۹۴۷۵   ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

زن بیمار هنگام غذا خوردن در آشپزخانه به زمین افتاد و با گیر کردن غذا درگلویش فوت شد.

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش یکی از مسئولان بیمارستانی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد زنی میانسال که در خانه دچار حادثه شده بود، به آنجا منتقل اما فوت شده است.

ماموران با تحقیقات اولیه متوجه شدنداو توسط شوهرش به بیمارستان منتقل شده است.

ماموران به تحقیق از وی پرداختند که او به افسر تحقیق گفت: همسرم هنگام غذا خوردن در آشپزخانه دچار حادثه شد و به زمین خورد که همین باعث شد غذا در گلویش گیر کرده و حالش بد شود. اقدامات اولیه را تا پیش از آمدن امدادگران اورژانس انجام داده و بعد که آنها آمدند، وی را به بیمارستان منتقل کردند اما با توجه به تلاش پزشکان وی فوت کرد .

در ادامه با توجه به این که علت اصلی مرگ او بدرستی مشخص نبود، بازپرس محسن مدیرروستا از پزشکی قانونی خواست علت مرگ این زن را مشخص کنند تا این که دو روز پیش پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ این زن براثر خفگی بوده است. بنابر این شوهر زن فوت شده دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم دادسرای جنایی تهران احضار شد و به قاضی پرونده گفت: همسرم 16سال قبل به بیماری ام اس مبتلا شد. یک‌بار هم هنگام غذا خوردن غذا داخل گلویش گیر کرد و بسختی توانستم آن را از دهانش بیرون بیاورم. روز حادثه دوباره غذا در گلویش گیر کرد.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی وارد مرحله جدیدی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر