jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۹۶۳۲   ۱۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرزاد حاتمی، مهاجم باتجربه تراکتورسازی تبریز هنوز نتوانسته شکست برابر پرسپولیس را هضم کند. این بازیکن که سابقه بازی در استقلال، سپاهان و پرسپولیس را در کارنامه دارد، به ما گفت: وضعیت‌مان را که می‌بینید. بازیکنان باتجربه نداریم و حتی تعداد بازیکنان هم اندازه نیست. برای کسب موفقیت نیاز داریم، بازیکنان جوانمان باتجربه‌تر شوند و هماهنگی ما افزایش یابد. به هر حال، با همین وضعیت باید حداقل تا نیم‌فصل تحمل کنیم و سپس به دنبال جذب بازیکن جدید برای رقم زدن نتایج جذاب و شاد کردن هواداران باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر