jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۸۵۱۱   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دومین قسمت اکشن ماجراجویانه و علمی ـ تخیلی «مستر ایندیا/ آقای هند»، بالاخره وارد مرحله تولید می‌شود. بانی کاپور، تهیه‌کننده این فیلم پرفروش دهه 80 میلادی، اعلام کرد همسر و برادرش سری دوی و آنیل کاپور در آن بازی دارند.

این دو در قسمت تازه فیلم، نقش‌های موفق دهه هشتادی خود را تکرار می‌کنند. خبر تازه در ارتباط با این پروژه گران‌قیمت این است که دو بازیگر جوان و مطرح بالیوودی هم در کنار دو بازیگر قدیمی فیلم حضور پیدا خواهند کرد. به این ترتیب، مستر ایندیا 2 نه دو بازیگر اصلی که چهار بازیگر اصلی خواهد داشت. ظاهرا سازندگان فیلم نگران آن هستند که آنیل کاپور و سری دوی ـ که زمان ساخت نسخه اصلی جزو مطرح‌ترین بازیگران سینمای هند بودند ـ نتوانند به تنهایی بار موفقیت احتمالی قسمت دوم را به دوش بکشند. داستان قسمت دوم، دنباله‌ای بر داستان نسخه اصلی و حدود 20 سال پس از آن اتفاق می‌افتد. اطلاع بیشتری از داستان فیلم در دسترس نیست. بانی کاپور رسما گفته که شکار کاپور، کارگردان دومین قسمت نیست و فرد دیگری آن را کارگردانی می‌کند.

کلید فیلمبرداری مستر ایندیا 2 هفته آینده و بعد از اکران عمومی «مادر» زده می‌شود. در این محصول خانگی کاپور که حال و هوایی خانوادگی و دلهره‌آور دارد، سری دوی در نقش مادر تنهایی ظاهر شده که قصد حمایت از دختر نوجوان خود را در یک شرایط سخت اجتماعی دارد. سری دوی اواسط دهه 90 میلادی و بعد از فیلم بسیار موفق «جدایی» با سینما خداحافظی کرد. او همان زمان اعلام کرد قصد دارد خانه‌نشین شود و فرزندان خود را بزرگ کند. خبر بازنشستگی زودرس و خودخواسته بازیگر، جنجال زیادی به راه انداخت و طرفدارانش خواستند که او دوباره به سینما برگردد، اما سری دوی روی حرف خود ماند. با این حال، او سه سال قبل و با اعلام این‌که دو دخترش یزرگ شده‌اند، دوباره به عالم سینما برگشت. درام خانوادگی «انگلیسی مینگلیسی» او با استقبال تماشاگران و منتقدان روبه‌رو شد. برای مادر هم پیش‌بینی موفقیت بالایی مثل این فیلم می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر