jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۲۵۲۷ ۲۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جدیدترین اثر گروه «دارکوب» با عنوان «منِ دیوانه» شب گذشته منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی گروه دارکوب، این تک‌آهنگ جدید که احسان خواجه‌امیری به‌عنوان خواننده مهمان آن را خوانده، با آهنگسازی احسان نی‌زن و ترانه‌ای از سروده‌های روزبه بمانی منتشر شده و تنظیم آن را نیز اعضای دارکوب برعهده داشته‌اند.

این اثر که به‌عنوان عیدانه گروه دارکوب برای دوستدارانش تهیه و تولید شده، پس از انتشار آثاری از این گروه با صدای حامد بهداد، مهران مدیری و علی زندوکیلی، این‌بار در فضایی جدید و شمایلی نو، تولید و ارائه شده است. گروه دارکوب اوایل سال آینده به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس فصل جدیدی از کنسرت‌هایش را در تهران روی صحنه خواهد برد.

اعضای اصلی گروه دارکوب را همایون نصیری (سرپرست)، امید حاجیلی، آرش پژندمقدم، مسعود همایونی، دارا دارایی و آرین ملیکیان تشکیل می‌دهند و این گروه در دوره‌های مختلف از حضور نوازنده‌ها و خواننده‌های‌ مختلف بهره برده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

گوهری كه از دست رفت

گوهری كه از دست رفت

كل جامعه هنری ما شاید به صدهزار نفر هم نرسد كه نسبت به جمعیت 80 میلیونی كشورمان واقعا چیزی نیست ولی واقعا تسهیلاتی كه به هنرمندان می‌دهیم ناچیز است امابه‌محض این‌كه هنرمندی فوت می‌كند تازه یادمان می‌افتد كه چه گوهری را از دست داده‌ایم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر