jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۰۱۴   ۱۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس فتای کشور گفت: بیش از 80 درصد جرایم در پلیس فتا کشف می‌شود و 43 درصد جرایم سایبری در کشورمان در فضای تلگرام رخ می‌دهد.

به گزارش جام‌جم، سردار سیدکمال هادیان‌فر با اشاره به توان بالای کارشناسان پلیس فتا در رسیدگی به پرونده‌های سایبری افزود: در حال حاضر 35 روزه به پرونده‌های پلیس فتا رسیدگی می‌شود. این در حالی است که رسیدگی به پرونده‌های جرایم سایبری به طور متوسط در آمار جهانی 46 روز زمان برای رسیدگی نیاز دارد. در حال حاضر کره جنوبی طبق آمار 22 روزه به پرونده‌هایش رسیدگی می‌کند که ما تلاش داریم این متوسط را برای کشور خودمان پایین‌تر بیاوریم و با رصد همه اتفاقات پرونده‌های سایبری را دنبال و متهمان و مجرمان آنها را دستگیر کنیم. وی در پاسخ به پرسش جام‌جم درباره تحرکات طرفداران داعش و تکفیری‌ها در فضای مجازی و برخورد با این افراد هم گفت: این گروه‌ها فعالیت مجرمانه در تلگرام و در صفحات فارسی زبان داشته‌اند که شناسایی شده‌اند و برخورد لازم با آنها صورت گرفته است، برخی از این گروه‌ها در داخل و برخی فارسی زبان خارج از کشور بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر