jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۷۶۴۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۹

علی کریمی بعد از جدایی از تیم ملی فوتبال به عنوان مدیر فنی باشگاه خونه به خونه بابل مشغول به کار شده است و این تنها حضور نصف و نیمه‌ای او در فوتبال به شمار می‌رود.

بیزینس جدید علی کریمی؛ ماشین بازی

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از آی اسپورت، این در حالی است که کریمی این روزها بیزنس جدیدی برای خود به راه انداخته و مشغول کار در زمینه خودرو است.

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس این روزها در زمینه خرید و فروش و واردات اتومبیل‌های مدرن روز دنیا به کشورمان فعال است و در روزهایی که حضور پر رنگی در فوتبال دارد مشغول این تجارت مورد علاقه خود است. علی کریمی از فوتبالیست‌هایی است که علاقه زیادی به خودرو دارد و اصطلاحا ماشین باز به حساب می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر