jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۷۴۰۶   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پرویز پرستویی پس از انتشار آلبوم‌هایی چون بابایی، من پرویز پرستویی و... که دکلمه‌های این بازیگر را شامل می‌شد، این بار به عنوان خواننده، جدیدترین آثار خود را با ترانه‌های یغما گلرویی منتشر می‌کند.

به گزارش فارس، پرویز پرستویی پس از تجربه‌هایی که سال‌های گذشته در حوزه موسیقی و دکلمه داشته، این بار با همکاری یغما گلرویی، اقدام به تولید آثاری در قالب تک‌آهنگ به همراه موزیک ویدئو در فضای اجتماعی کرده است. این آثار در آخرین مراحل تولید قرار دارند و بزودی جزئیات و اطلاعات آن رونمایی و منتشر خواهد شد.

پرویز پرستویی پیش از این با انتشار آثاری در قالب دکلمه همچون آلبوم بی‌بی‌جان، عشق است و بابایی (با بیژن مفید)، تجربیاتی را در حوزه موسیقی به دست آورد. او همچنین در آلبوم دوستت دارم زنده‌یاد ناصر عبداللهی در سال 1379 با این خواننده جنوبی همکاری و دکلمه داشت. پرستویی همچنین آلبوم من یک بازیگرم و من پرویز پرستویی در سال 1393 منتشر کرد. این آلبوم زندگینامه پرویز پرستویی است که به صورت فایل صوتی منتشر شده است.

اشکان دباغ نیز در بخش آهنگسازی و تنظیم موسیقی این پروژه حضور دارد و نخستین قطعه آن به گفته خالقانش، پیش از عید نوروز منتشر خواهد شد و در آن به یکی از مهم‌ترین مباحث شهری و اجتماعی که دغدغه جامعه هنری است، پرداخته شده است. سازمان هنری، رسانه‌ای اوج که پیشتر تجربه همکاری با پرویز پرستویی در فیلم درخشان بادیگارد را داشته، تهیه‌کننده این دو موزیک ویدئو است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر