jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۶۴۷۸   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال درباره اعتراض تیم‌ها در لیگ برتر والیبال به نبود ویدیوچک بخصوص در بازی‌هایی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، گفت: در بازی روز سه‌شنبه تصمیم بر این شد که ویدیوچک به ارومیه برود. ما در بازی سایپا و بانک سرمایه ویدیوچک نداریم اما باشگاه‌ها باید خودشان سیستم ویدیوچک داشته باشند که این مساله هم مستلزم در اختیار داشتن سالن اختصاصی است.

سیستم ویدیوچک نهایتاً 200 میلیون تومان است و برای تیم‌هایی که چند میلیارد تومان هزینه می‌کنند، مبلغ بالایی نیست. متأسفانه برخی‌ که عمری در ورزش بوده‌اند در این باره کدهای غلط می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر