jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۴۳۸   ۲۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عظیمی از تهران: بعد از فوت پسرم برای دریافت هزینه کفن و دفن به سازمان بیمه نیروهای مسلح مراجعه کردم، ولی با وجود این‌که 27 سال حق بیمه برای پسرم پرداخت کردم، هیچ مبلغی تعلق نگرفت. چرا؟

مسدود شدن چهارراه امام

مهدی آذر از اردبیل: از شهردار گرمی استان اردبیل خواهشمندم چهارراه امام خمینی(ره)را که مسدود شده است، هر چه زودتر بازگشایی کند.

قطع بی‌دلیل برق منازل مسکونی

شهروندی از اصفهان: اداره برق شهر اصفهان گاهی بدون دادن قبوض و اخطار، برق منازل مسکونی را قطع می‌کند. چرا؟

این واگن‌های مترو

شهروندی از پاکدشت: در ایستگاه‌های ابتدایی خط یک متروی تهران به سمت تجریش به علت جمعیت کم و خالی بودن واگن‌ها، هوای داخل بسیار سرد است. درخواست می‌شود سیستم گرمایشی واگن‌ها روشن شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر