jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۷۹۷   ۲۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

مرد جوان در دادگاه خانواده:

همسرم باعث دستگیری من شد

زن جوان وقتی با همسایه درگیر شد و با پلیس تماس گرفت، نمی‌دانست این موضوع به پایان زندگی مشترکش ختم می‌شود.

وقتی پلیس برای پیگیری این درگیری به خانه زوج جوان رفت با پیدا کردن مواد مخدر مرد خانواده را دستگیر کرد. مرد جوان نیز بعد از این موضوع تصمیم به جدایی از همسرش گرفت. مرد در این‌باره به قاضی گفت: چند ماه پیش همسرم طبق معمول با زن همسایه درگیر شد. بارها این درگیری به‌وجود آمده بود و من هم با ساناز دعوا کرده بودم که چرا آن‌قدر با همه درگیر می‌شوی. آن روز هم درگیری شروع شد و ناگهان دیدم ساناز با پلیس تماس گرفت. خیلی شوکه شدم و خواستم مانع کارش شوم، ولی او اهمیتی نداد و پای پلیس را به خانه‌مان باز کرد.

در این میان من هم مقداری مواد مخدر را که متعلق به دوستم بود در خانه نگهداری می‌کردم. این شد که پلیس پس از ورود به خانه‌مان مواد مخدر را دید و به جای رسیدگی به درگیری زن‌ها، مرا دستگیر کرد. من بی‌گناه سه ماه زندانی بودم. بعد از آن هم دیگر حاضر نشدم همسرم را ببینم و حالا هم می‌خواهم از او جدا شوم.

در ادامه همسر این مرد به قاضی گفت: آقای قاضی من نمی‌دانستم این اتفاق برای شوهرم می‌افتد. زن همسایه واقعا مرا آزار می‌داد و می‌خواستم به درگیری‌هایمان برای همیشه پایان دهم. برای همین با پلیس تماس گرفتم. نمی‌دانستم که شوهر خودم زندانی می‌شود.

پس از صحبت‌های این زوج، قاضی دلیل آنهارا برای جدایی کافی ندانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر