jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۸۱۷۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

هنریک مخیتاریان که با تک‌گل دقیقه 29 خود منچستریونایتد را در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس به برتری یک بر صفر مقابل تاتنهام سوق داد، در دقیقه 81 به دلیل برخوردی که با دنی رز، بازیکن تاتنهام داشت، دچار مصدومیت شد و به ناچار جای خود را به اریک بایلی داد.

خروج او از زمین با برانکارد هواداران شیاطین سرخ را نگران کرد، اما سرمربی این تیم به هواداران پیام داد که چیزی برای نگرانی وجود ندارد. ژوزه مورینیو در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «منچستریونایتد تی‌وی» در مورد وضعیت خرید تابستانی خود گفت: فکر نمی‌کنم مخیتاریان به بازی بعدی‌مان برابر کریستال‌پالاس برسد، اما به نظر آسیب‌دیدگی او جدی نیست و نیاز به عمل جراحی ندارد. پس امیدوارم او را 26 دسامبر و در بازی مقابل ساندرلند در اولدترافورد در اختیار داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر