انتشار یک عکس جنجالی از کاپیتان تیم ملی انگلیس در رسانه‌های این کشور، او را شرمنده و مجبور به عذرخواهی از هوادارانش کرد. چندی پیش نشریه سان عکسی جنجالی از وین رونی منتشر کرد که او را در حالی غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی نشان می‌داد.
کد خبر: ۹۶۹۹۸۸

با انتشار این عکس شائبه‌های زیادی درباره کاپیتان تیم ملی انگلیس به وجود آمد، از جمله این‌که دلیل عدم حضور کاپیتان منچستریونایتد در بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر تیم ملی انگلیس برابر اسپانیا رفتار غیرحرفه‌ای او بوده است، نه مصدومیت. به هرحال نکته مشخص این است که عکس جنجالی از رونی زمانی گرفته شده که او در اردوی تیم ملی انگلیس بوده و حتی پیراهن این تیم را به تن دارد. اکنون سخنگوی رونی از جانب او عذرخواهی کرده است. او گفت: طبیعتا وین متأسف است که چنان تصاویری از وی در کنار طرفدارانش منتشر شده است. اگرچه آن روز، روز تعطیلی تمام اعضای تیم و کادر فنی بود اما رونی کاملا می‌داند که انتشار چنان تصاویری از کسی در جایگاه او، ناشایست است. صبح روز گذشته وین به صورت خصوصی با گرث ساوت‌گیت (سرمربی تیم ملی انگلیس) و دان آسوورث صحبت کرد و از آنها عذرخواهی کرد. او حالا می‌خواهد از تمام طرفدارانش به خصوص هواداران جوانش که عکس‌های او را دیده‌اند، عذرخواهی کند.

رونی که رکورددار گلزنی برای تیم ملی انگلیس است و 6 بازی ملی دیگر می‌خواهد تا به رکورد پیتر شیلتون به عنوان باسابقه‌ترین بازیکن تاریخ سه‌شیر برسد، در بازی جمعه شب تیم ملی انگلیس برابر اسکاتلند در مرحله انتخابی جام جهانی 90 دقیقه بازی کرد اما به شیوه‌ای غیرمنتظره از فهرست بازیکنان این تیم برای بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر اسپانیا در ورزشگاه ویمبلی خط خورد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها