Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۹۶۶۱۴۶ ۱۸ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۰

حال که قرار است نمایشگاه بین المللی خودرو تهران بعد از چند سال وقفه با نام و نشانی قدیمی به شهر آفتاب بیاید، اکثر شرکت های خودروساز و واردکننده برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

بازگشت جگوار به ایران

به گزارش جام جم آنلاین از اسب بخار ، در میان این شرکت ها گاهی نام برخی برندهایی شنیده می شود که اولین حضور خود را در بازار ایران تجربه می کنند.

شنیده ها حاکی از آن است که حضور مستقیم برخی کمپانی باعث می شود تا بازدیدکنندگان ایرانی بتوانند تا حد قابل توجهی دستاوردهای خودروسازان جهانی را از نزدیک لمس کنند.

در این میان، احتمالا برند جگوار هم برای اولین به نمایشگاه بین المللی خودرو تهران می آید و به عنوان یک انگلیسی تمام عیار محصولات خود را به نمایش می گذارد و برنامه فروشش را برای بازار ایران اعلام می کند.

در حال حاضر یکی از واردکنندگان مطرح کشور، در حال اخذ مجوزهای ورود این خودروها به جاده های ایران بوده و در یکی از پرترددترین مناطق تهران، شوروم مرکزی خود را برگزیده است. جگوار XF، XE و XJ جز گزینه های احتمالی این برند برای بازار ایران است که احتمالا قیمتی بیش از ۳۲۰ میلیون تومان را دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هموطن
-
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
باسلام خواهشا جام جم عزیز از این تیترهای ماشینی زیاد ننویسید من یكی كه علاقم ماشینه و پراید سوار میشم به فكر آه نیفتم تومملكتی كه عمومشان بیشتر از 30میلیون تومان ماشین نمیتونند سوار بشند و انها خواننده جام جم هستند این تیتر ها بیشتر دل درد آوری داره با این اوضاع اقتصادی تا افتخارو برازندگی
۰
۰
امیر
-
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
خوب در اروپا كه این ماشین فروش كه نه می رود به دلیل هزینه نكهداری و مصرف بالای ان ،و شاید در بازار ایران شانس بیاورند ،موفق باشند ،ما نان نداریم بخورید پیاز می خوریم كه اشتهای مان باز شود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر