پیش‌تولید سریال «هنگام بیداری» سریال الف ویژه سازمان هنری رسانه‌ای اوج آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۷۸۵۳

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، حبیب‌الله والی‌نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج درباره این پروژه گفت: موضوع سریال هنگام بیداری واقعه تاریخی مقاومت مردم بوشهر و شخصیت آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری است که طرح اولیه آن مربوط به سال 90 بوده و فیلمنامه آن نیز پس از چند بار بازنویسی و تجدید، در حال حاضر به قلم علی طالب‌آبادی مراحل پایانی نگارش را طی می‌کند.

حبیب‌الله والی‌نژاد ادامه داد: با عنایت به فاخر بودن این سریال طبیعتا حساسیت‌هایی برای انتخاب کارگردان این کار وجود داشت که در جمع‌بندی‌ها به این نتیجه رسیدیم سیروس مقدم می‌تواند کارگردانی این اثر را به نحو مطلوبی به عهده بگیرد. چرا که مخاطب‌شناسی، تعلق خاطر شخصی وی به موضوع مقاومت مردم بوشهر و همچنین تجربه و سرعت عمل کارگردان در تولید سریال‌های تلویزیونی از خصوصیات سیروس مقدم است که می‌تواند در ساخت این سریال اثر مثبت بگذارد.

والی‌نژاد اظهار کرد: هم‌اکنون پیش تولید کار آغاز شده و مشغول بازبینی لوکیشن‌ها هستیم. همچنین پیش‌بینی می‌شود طی مدت یک سال و نیم تولید این سریال به اتمام برسد.

سریال 40 قسمتی «هنگام بیداری» به تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد و کارگردانی سیروس مقدم، سریال الف ویژه‌ای است که سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید آن را آغاز کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها