jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۷۵۸۶   ۰۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ناصر نبی‌پور، رئیس هیات‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از کاهش قیمت تخم‌مرغ خبر داد و گفت: قیمت این کالا طی چهار تا پنج روز اخیر درب مرغداری 500 تومان ارزان شد و میانگین قیمت این کالا درب مرغداری از 3800 تا 3900 تومان به 3300 تا 3400 تومان رسیده در حالی که قیمت تمام‌شده تولید هرکیلوگرم تخم‌مرغ برای تولیدکنندگان حداقل بین 3700 تا 3800 تومان است.

به گزارش مهر، وی کاهش تقاضا و افزایش عرضه را دلیل این مساله عنوان کرد و افزود: قیمت ذرت نیز مقداری کاهش یافته ضمن این‌که شرکت پشیبانی امور دام نیز هرکیلوگرم از این محصول را به قیمت 880 تومان در اختیار تشکل‌های بخش کشاورزی قرار می‌دهد که همین مساله موجب شده وضعیت بازار تا حدودی متعادل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر