jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۷۵۸۶   ۰۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ناصر نبی‌پور، رئیس هیات‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از کاهش قیمت تخم‌مرغ خبر داد و گفت: قیمت این کالا طی چهار تا پنج روز اخیر درب مرغداری 500 تومان ارزان شد و میانگین قیمت این کالا درب مرغداری از 3800 تا 3900 تومان به 3300 تا 3400 تومان رسیده در حالی که قیمت تمام‌شده تولید هرکیلوگرم تخم‌مرغ برای تولیدکنندگان حداقل بین 3700 تا 3800 تومان است.

به گزارش مهر، وی کاهش تقاضا و افزایش عرضه را دلیل این مساله عنوان کرد و افزود: قیمت ذرت نیز مقداری کاهش یافته ضمن این‌که شرکت پشیبانی امور دام نیز هرکیلوگرم از این محصول را به قیمت 880 تومان در اختیار تشکل‌های بخش کشاورزی قرار می‌دهد که همین مساله موجب شده وضعیت بازار تا حدودی متعادل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر