گمان می رود سلفی جنجالی دو دختر بچه ژیمناست از کره جنوبی و شمالی دردسر ساز شود.
کد خبر: ۹۳۰۲۷۹
سلفی جنجالی در المپیک +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، "یک دنیا یک رویا" شعار المپیک است و در مراسم افتتاحیه ریو 2016 رییس کمیته جهانی از روح صلح و همبستگی در بزرگترین رویداد ورزشی گفت. جایی که بهترین ورزشکاران جهان از سرتاسر دنیا دور هم جمع می شوند در یک دهکده مدت نسبتا طولانی را با هم می گذارند. بودن کنار دوستان جدید و رقابت در بالاترین سطح، المپیک را تبدیل به یکی از بزرگترین رویدادهای جهان کرده است.

اتفاق مهم در روز اول صمیمت دو ژیمناست دختر از کره جنوبی و کره شمالی بود که تصاویر ثبت شده از این دو برای همه رسانه ها جذاب بود. آنها حالا بدون جنگ و در آرامش کنار هم هستند اما در میدان بالاترین رقابت ورزشی را تجربه خواهند کرد.

در خلال بازی های المپیک دو بانوی ژیمناستیک کار این دو کشور فارغ از هرگونه کینه و دشمنی و فارغ از هیاهوهای سیاسی کنار هم می ایستند،لبخند می زنند و عکسی سراسر از مهر را با هم به یادگار می گیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
بی طرف
-
۰۹:۰۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
آفرین
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۵۵ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
طفلی دختر كره شمالی , چی به سرش بیارن .من پیشنهاد میدم اسمشو ادرسشو ثبت كنین یكی دو سال دیگه سراغش برین از سرنوشتش مستند تهیه كنین
نظر
-
۱۴:۳۹ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
كاش دختر كره شمالیه یه جایی پناهنده بشه . بیچاره رو میكشنش . كره جنوبی كه فكر كنم از ش تقدیر هم بكنند . بیچاره شمالیه الكی خودش رو تو دردسر انداخت .
آرش
-
۲۲:۴۳ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
اتفاقآ این ورزشكار كره جنوبیه كه در خطره چون كره شمالی هدفش كره واحد و یك پارچه است و این كره جنوبیه كه با كمك آمریكا با كره شمالی جنگید و مستقل شد اگر آمریكا دخالت نمیكرد حالا كره یك پارچه بود

نیازمندی ها