jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۲۸۷۷۵   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۶

دو سارق زورگیر که در مکان‌های خلوت محدوده تهرانپارس اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند، توسط پلیس شناسایی و بازداشت شدند.

دستگیری زورگیران شرق پایتخت

به گزارش جام جم آنلاین سرهنگ ضرغام امیری، رئیس کلانتری 126 تهرانپارس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح جزییات این خبر گفت: با ارایه چندین شکایت از سوی شهروندان تهرانی در محدوده های مختلف محله تهرانپارس، در خصوص زورگیری از آنها، پرونده ای در کلانتری 126 تشکیل و تیم های عملیاتی به صورت مستمر مسئولیت رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که تمامی سرقت ها از سوی 2 سارق زورگیر با مشخصات ثابت ضمن پرسه زنی در محدوده های مختلف و خلوت این محله، انجام می شود.

رئیس کلانتری 126 تهرانپارس ادامه داد: به این ترتیب مأموران گشت های انتظامی محدوده هایی را که احتمال وقوع جرم می رفت، تحت کنترل و نظارت قرار دادند و به گشتزنی های مستمر در این محدوده پرداختند تا اینکه شب گذشته یکی از شهروندان با مراجعه به مأموران انتظامی مستقر در آن محدوده اعلام کرد که از سوی 2 زورگیر مورد سرقت قرار گرفته است.

سرهنگ امیری بیان داشت: بلافاصله مأموران با دریافت مشخصات متهمان یقین پیدا کردند که آنها همان سارقان تحت تعقیب هستند و متعاقبا محل هایی که احتمال حضور سارقان می رفت را تحت نظارت و کنترل قرار دادند تا اینکه سارقان و وسیله نقلیه همراهشان شناسایی و دستیگر شدند.

شایان ذکر است، متهمان پس از بازداشت، به کلانتری منتقل شده و پس از روبرویی با مالباخته به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از وی اعتراف و همچنین به ده ها فقره سرقت و زورگیری دیگر در این محدوده نیز اقرار کردند که متعاقبا پرونده به همراه متهمان به دادسرا منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
باحركات ناجوانمردانه دارند كشوروشهرها روناامن نشون میدن شدت عمل قضایی بای عبرت دیگران لازم و واحب است
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر