jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۷۱۱۳   ۰۳ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای فرامرزی از تبریز: در میدان ساعت شهر تبریز که پروژه ساخت مترو در حال انجام است، حتی وقتی که جرثقیل‌ها دیگر کار نمی‌کنند، بتون‌های بزرگی که به آنان وصل است در وسط خیابان اصلی معلق است و جان مردم را تهدید می‌کند. از مسئولان می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.

خانم ظفر از تهران: خانه‌ای ارثی در میرداماد دارم و مستمری بگیر هستم. با این اوضاع یارانه من را به علت داشتن خانه قطع کرده‌اند. چرا؟

حسن آریان از تهران: از شهروند و مغازه‌داری که تلفن همراهم را در خیابان پیروزی پیدا کرد و با حس انساندوستی آن را به من بازگرداند، کمال تشکر را دارم.

پاسخ یک پیام:

روابط عمومی شهرداری منطقه 3 اعلام کرد: بنابه درخواست شهروند محترم مندرج در روزنامه جام‌جم مورخ 11اردیبهشت ماه 95 مبنی بر «حفاری و آسفالت نامناسب» به استحضار می‌رساند: محدوده فوق مسیر نوار حفاری فضای سبز منطقه جهت آبیاری است که در روزهای متوالی به صورت کامل مرمت و اصلاح شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر